Kurumsal Stratejimiz

HSB Marine; Hayallerinizi Yüzdürür !

Denizcilik endüstrisinde önemli yeri olan yüzer yapı sistemleri alanında hayallerinize ve ihtiyaçlarınıza en kaliteli, en doğru şekilde hizmet verebilmek için HSB Marine’i kurduk.

Oniki sene boyunca biriktirdiğimiz birçok deneyim ışığında güçlü mühendislik yetisine sahip, genç, işinde uzman bir ekip sayesinde su üzerinde hayatımızı kolaylaştıracak entegre yüzer yapı sistemleri geliştiren bir şirketiz. 

 

Ne yapıyoruz? 

Üç tarafı denizlerle çevrili mükemmel bir coğrafyada yaşamanın avantajını kullanıyoruz. Bu avantajla birlikte hammadde, iş gücü ve lojistik imkanlarımızı ekleyerek deniz ve kara hayatını entegre ediyoruz. Deneyimli ekibimiz ve tecrübemiz ile fırsatları en iyi şekilde kurgulayarak yeni, modern, güvenli yaşam alanları oluşturuyor ve aynı zamanda bölgesel ihtiyaçlara çözüm üretiyoruz. 

 

Neler yaptık?

Kaliteli yüzer iskeleler, dubalar, dalgakıranlar, yüzer havuzlar, yüzer marinalar, kürek kano yarışma parkuru platformları, ödül iskeleleri, yüzer sahneler, yüzer yürüme yolları gibi birçok özgün projeleri istenilen zaman ve kalite standartlarında hayata geçirdik.

 

Hedefimiz ve Stratejimiz

HSB Marine olarak sadece yurt içi projeleriyle sınırlanmıyoruz. Özellikle Ortadoğu ve Arap ülkelerine bölgesel, özgün Marine Construction projeleri geliştiriyoruz ve kısa sürede hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Türk firması olarak yaptığımız işlerle markamızı Ortadoğu ve Avrupa pazarında bilinir hale getirmek istiyoruz. Türk deniz endüstrisinin vizyonunu genişletmek ve deniz inşaatı ekonomisine katkıda bulunmak istiyoruz.  

Misyonumuz 

* Güvenli, prestijli, estetik, özgün ve kullanım bakımından konforlu yapı sistemleri geliştirmek, 

* Nitelikli ve kaliteli hizmet sunmak, 

* Güvenilir bir şirket olarak anılmaktır.  

Amacımız ise her projeyi en ekonomik ölçekte ve zamanında teslim etmektir.

Birlikte güzel projelere imza atabilmek dileğiyle...   

 

HSB Marine

 

© Copyright 2013 - HSB Marine
X