Mega Dock Mega Dock Module Dock

SİZE HAZIR ÇÖZÜMLER ÖNERİYORUZ.

İSTEDİĞİNİZ ÇÖZÜMÜNÜ BURADA BULAMADIYSANIZ BİRLİKTE BİR ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRİZ.
TURİZM & TESİS ÇÖZÜMLERİYÜKSEK KAPASİTELİ ÇÖZÜMLERMARİNAYÜZER YAPILARDALGAKIRANLARSU SPORLARIYÜZER GÜNEŞ PANELİYÜZER OFİSAKSESUARLAR

ÇELİK DALGAKIRAN

YÜZER ÇELİK DALGAKIRAN

Son yıllarda kıyı tesislerinin koylardan daha çok uç ve burun bölgelere yapılması neticesinde kullanımı ihtiyaç haline gelen ürün grubumuzdur. Düşük bütçe, hızlı kurulum ve estetik görünüm özelliğinden dolayı spor organizasyonları, liman içi uygulamalar, tekne fuarları için de tercih edilen çözümlerdir.

BETON DALGAKIRAN

Yüzer Beton Dalgakıran

Dalga periyotlarına, yükseltisine ve de uzunluğuna göre geliştirmiş olduğumuz farklı modellerdeki dalgakıran tasarımlarıyla özellikle kıyı hattında güvenli ve dalgasız alanların oluşturulması hedeflenmektedir. Dalgakıran çözümleri ortam dalgası ve tasarım modeline göre dalgayı %80 oranında absorbe etmektedir.
Ülkemizdeki en uzun dalgakıranlardan bir tanesi HSB mühendislik farkıyla Mersin’de üretilmiştir. Özellikle son yıllarda artan kıyı tesislerindeki talebe karşılık üretilen yüzer çözümlerdir.

DALGA SÖNÜMLEME SİSTEMLERİ

DALGA SÖNÜMLEME SİSTEMLERİ / D DSS 02

İlk olarak yine Mersin ve Yeşilköy spor tesislerinde yapılmış olan sistemler bu yönde gelen talebe karşılık mühendislerimizce üretilen çözümlerdir. Kıyıya çarpan dalganın yükselmesini yok eder ve dalgayı kendi içerisinde sönümleyerek geriye yansımasını engeller.