KAMERA ARKASI

NASIL YAPIYORUZ


Hayallerin Gerçeğe, Projelerin Prestije Dönüşmesine Destek Oluyoruz…

1

PROJELENDIRME

.

Yurt içi ve yurt dışından gelen birçok proje ve taleplerde öncelikle mühendislerimiz gereken alt yapı çalışmalarını diğer ekiplerle beraber koordineli olarak tamamlar, ardından tasarımcılarımız ve mimarlarımız tarafından son dokunuşları yapılan ürünler üretim aşamasına alınır.

KEŞİF


Saha ziyareti sırasında proje ile alaklı tüm gerekli verilerin toplanması. Çevre koşulları, rüzgar ve dalga yükleri, topografya ve betimetri haritalarının çıkarılması.

MİMARI DİZAYN


Yapılan keşif sonrası sonucun olumlu olması durumunda gelen talep veya projeye bağlı kalarak mimarlarımız gereken tasarım çalışmasını gerçekleştirir.

HESAP RAPORU


Teknik ekibimiz hareketli ve ölü yükleri, yanaşma ve gelgit etkilerini ve dalga, rüzgar koşullarını hesaplamak için 3DFlow ve SAP2000 gibi analiz programları kullanmaktadır. Bu analizler ve hesap raporları çerçevesinde üretim için en iyi üretim şeklini seçmekteyiz.

3 BOYUT GÖRSELLEME


Görselleme

PROJE İMALAT ONAYI


Tüm tasarım ve onay süreçleri sonrasında, uygulama projeleri ve malzeme örneklerini onaya veriyoruz.

2

İMALAT

.

Mühendis, mimar ve tasarımcılarımız tarafından hesaplamaları yapılmış, görsel ve teknik çizimleri tamamlanmış projeler için üretim aşamasına geçilir.

FABRİKA İMALATI


3000 m2 kapalı alanda metal atölyesi, döküm atölyesi ve hammadde işlemi bölümleri bulunan fabrikamızda günlük 60 m2 ponton üretim kapasitesiyle imalat yapılmaktadır.

ŞANTİYE İMALATI


Proje kapsamında yerinde üretim talep edilmesi durumunda taşınabilir ponton kalıplarımız ve deneyimli saha elemanlarımız ile kısa sürede organize olup sahada imalat sağlayabilmekteyiz.

3

KURULUM - MONTAJ

.

Üretimi tamamlanan ürünlerin proje sahasına nakliyesi sonrası montaj ekibimiz çalışmalarına başlar. Üretim çözümlerimiz genel manasında lego mantığıyla olduğu için montaj ekibimiz belirli bir kurulum sıralamasına sahip ürünlerin sorunsuz bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirir.

Kurulum


.

4

BAKIM & YENİLEME

We take care about it

Our designres and arhitectos take plans and firstly create for you full virtual product. We create for your idea maximum responced to your interest product. Our viewsual team work together with arhitectoral team, also with connections to all other departments...

BAKIM


Her ürünümüz için oldukça uzun süreli kullanım garantisi söz konusu olsa da proje ile ilgili sözleşme maddesi gereği teslimi sağlanmış ürünler için belirli aralıklarda bakım çalışmaları yapılmaktadır.

YENİLEME


Yapılan bakım çalışmaları çerçevesinde gerekli hallerde onarım çalışmaları yapılmakla beraber eğer kullanımı engelleyecek bir hasar söz konusu ise ürün yenilemesi gerçekleştirilmektedir.

Copyright © 2018 | HSB GROUP

www.hsb.com.tr