Mega Dock Mega Dock Module Dock

Turizm sektörü için tesis çözümlerimiz

BALIK TUTMA İSKELESİ

Balık tutma iskeleleri temel olarak ModuleDock ürünü grubu iskeleler kullanılarak yapılmaktadır. Etrafı korkuluklarla çevrilerek projelendirme tercih edilir. İskelenin yüzme amaçlı olmasından daha çok seyir terası tarzında kullanılması amaçlanarak yapılır. Şimdiye kadar özellikle orman bakanlığının yaptığı iç sularda seyir terası projelerinde kullanıldı.

YÜZME İSKELESİ

Kıyı kanunu mevzuatı gereği kazıklı iskelelerin birçok bölgece yapılması ve ruhsat sorunları sebebi ile özellikle ülkemizde kullanılan örnekleri otel, tatil köyü, sahile kıyısı olan turistik tesislerin tercih ettiği yüzer iskele ürünümüzdür. Yüzer yapı olması sebebi kurulumu montajı ve istenildiği takdirde sezon sonrası depolanabilir şekilde imal edilir.

TEKNE YANAŞMA İSKELESİ

Genellikle tesislerin tercih ettiği, ülkemizde birçok bölgede kullanıma sunduğumuz ürünlerdir. Üzerinde projesine göre iskele babası veya koçboynuzu gibi aparatlarla teknelerin bağlandığı orta ölçekli büyüklükte iskelelerdir.

EĞLENCE ADASI

Otel, tatil köyü, turistik tesis gibi yerlerde standart iskele dışında kurumların müşterilerine keyifli vakit geçirtmek için tercih ettiği ürün grubudur. Burada temel olarak sunulan eğlence adası dışında müşteriden gelen talep doğrultusunda yapılan ürün üzerine ekstra su kaydırağı, atlama platformu, zipline vb. örneklerle çözümler sunulabilir.

Eğlence adası, deniz, göl, gölet, akarsu vb. su merkezli sosyal yaşam ya da özel kullanım alanlarında eğlence ve spor amaçlı kullanım için özel olarak tasarlanmış, çoklu işleve sahip yeni nesil aktivite platformudur.

Dönemsel kullanıma uygun, kurulum ve taşınması pratik, uygulamada hedef kitle ve müşterilerinize daha önce tecrübe edinmedikleri keyif ve heyecanı yaşatması hedeflenen ürünümüz, hesaplı fiyatı ile yenilikçi ve girişimci ruha sahip işletmeler ve yatırımcılar için de oldukça karlı bir yatırımdır.

Çocuklar ve yetişkinlerin eş zamanlı kullanımına uygun olarak tasarlanan Fun Boat, su sporları festivallerinden, otellere, plaj işletmelerinden belediyelere kadar birbirinden farklı kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

VİLLA İSKELESİ

Sunduğumuz çözümler sonucunda bireysel kullanım amaçlı endüstriyel iskelelere kolayca sahip olunabilmektedir. Bu ürün daha çok kişisel kullanıma sunulan, balık tutma veya yüzme gibi aktivitelerin değerlendirilebileceği amaçlara yöneliktir. Villa yüzer iskele modelimiz kolay montaj ve hızlı teslim özellikleri ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.

Kaplama seçeneği olarak WPC kompozit, ahşap kaplama ve doğal beton seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Yazar Hakkında

Saniye Kaya

Yorum Yapılmamış

Yorum Yap