Mega Dock Mega Dock Module Dock

Bu ürün piyasa için çok özel bir çözümdür. Özelliği çok hafif iskeleler olmasıdır. Genel itibariyle imalatında herhangi bir metraj sınırlanması bulunmamakla beraber geçici taleplere yönelik veya daha çok durgun sularda tercih edilen ve de mimari olarak güzel sonuçlar alınan ürünlerdir. Plastik iskelelere göre uzun yıllar çok daha verimli sonuç alınabilen ve maliyeti oldukça düşük çözümlerdir.

Genişlik
Uzunluk
Yükseklik
Ağırlık 

Freeboard
Yüzdürücülük
Kırılma Yükleri
1m – 6m
4m – 12m
40cm – 80cm
1 tons – 3 tons 

20cm – 50cm
150kg/m3 – 400kg/m3
12 ton x 2 adet

steel reinforcement anticorrosion

completely with hot dip galvanized

On the top

Natural wood or wood looking

Composite material can be used.

 

Steel Dock iskele grubu galvanizli çelik ile imal edilmekte olup taşıma kapasitesi ve kullanım alanı itibari ile plastik iskelelerim muadilidir. Plastik iskeleye göre kullanım ömrü çok daha uzundur ve aynı zamanda batmaz özelliği vardır. Plastik iskelede herhangi bir noktasal çatlakta yüzer yapı su almaya başlar ve zaman içerisinde taşıyıcılığını kaybeder. Çelik iskele grubu plastik iskelelerden sadece %30 oranında pahalı olmasına karşın taşıma kapasitesi, ticari kullanım ömrü 2 katı seviyesindedir.

Çelik iskele grubu aynı zamanda ayak kaydırmaz ve dengeli iskelelerdir. Noktasal yüklere karşı bölgesel esneme göstermez yapı bir bütün halinde çalışır.

STEELDOCK iskele grubu özellikle farklı ölçüler ve simetrik olmayan mimari uygulamalar için tercih edilir. Standart iskele imalatlarında sadece belirli standart ölçüler ve kare formunda yapılabilir. SteelDock ürünü ile her türlü dairesel ve farklı formda ve boyutta yüzer yapı yapmak mümkün. Özellikle farklı mimari çözümlerde su üzerinde benzersiz çözüm imkanları sunmaktadır.

Çelikli imalat grubu ile özellikle yüzer havuzlar, yüzer şehir mobilyaları, sportif iskeleler, yüzer tanıtım alanları ve hayal edebileceğiniz birçok farklı imalat yapmak mümkün.

Steel Dock

Temel olarak ana şasisi ve çelikten imal edilmekte olup yüzdürücüleri kullanım şartlarına göre beton veya plastik olabilmektedir. Kaplama seçenekleri olarak ahşap veya kompozit kullanılabilir İskele ürün grubumuz içerisinde en ekonomik ve tercih edilen SteelDock tuzlu su ve ağır hava koşullarında geçici çözüm tatlı sularda kalıcı çözüm olarak kullanılabilir. Projenin bütçelendirilmesi aşamasında talebinize özel üretim gerçekleştirilebilir. Özel tasarım, simetrik olmayan, görselliği ön planda tutulan projelerinizde, imaj ve prestij odaklı olarak uygun maliyeti ile farklılık yaratacak. 

MUHTEMEL ÇÖZÜMLERİN BAZILARI

STEEL DOCK
Steel Dock ile yapılan çözümlere yönelik bazı örnekler
YÜZER YÜZME HAVUZU

YÜZER YÜZME HAVUZU

TENTELİ İSKELE

TENTELİ İSKELE

MARİNA

MARİNA

AÇIK DENİZ BAĞLAMA

AÇIK DENİZ BAĞLAMA

MARİNA VE İSKELE

MARİNA VE İSKELE

MARİNA

MARİNA

Galerimizden

Steel Dock