Mega Dock Mega Dock Module Dock

Yüzer güneş panelleri özellikle büyük şehirlerdeki enerji ihtiyacının karşılanması, su üstü alanların korunması ve de hidroelektrik santrallerdeki buharlaşmayı azaltmak amaçlı teknik ekibimizce demo ve arge çalışmalarının tamamlandığı bir çözümdür. Piyasadaki benzer sayılabilecek örneklerine göre farkı, yüzer iskelelere panel yerleştirilmesi değil panellerin yüzdürüleceği optimum sistemlerin tasarlanarak üretilen ürünler olmasından kaynaklı uzunlu ömürlü ve uygun maliyetli olmasıdır.

Yüzer güneş panel sıraları arasındaki mesafe maliyet farkı olmaksızın değiştirilebilmekte. Yaz ve kış uygulaması için panel açıları rahatlıkla değiştirilebilmektedir.

20 dereceden 45 dereceye kadar ayarlanabilen güneş açısı sayesinde çok daha yüksek verimli bir yatırım yapabilirsiniz.

SolarDock panel yüzdürücüler özel bağlantı sistemleri sayesinde uzun periyotlu dalgalara ve kısa periyotlu dalgalara mukavim olarak imal edilmiştir. Sistem ağır deniz şartlarında çalışabilen özel bir tasarımdır.

Yüzer Güneş Paneli Yerleşimi

Yüzer Panel Dalga Davranış Modelleri

Estetik : Beton sistemli yüzdürücüler sayesindetek parça halinde büyük bloklar imal etmek mümkün

Maliyet : 30 yıllık ticari ömrü sayesinde yatırımlarınızı uzun süreli güvence altına alır.

Çevre : Karbon ve gaz salınımı doğaya en az iz bırakıcak şekilde hammadde kullanılmaktadır. Güneş paneli yüzdürücülerinin içmesuyu havzaları için uygunluk raporu bulunmaktadır.

Kapasite : Bir sıra yüzdürücü bloğu üzerine parallel şekilde 4 güneş paneli koyulabilir. 3 metre yüksekliğe kadar projelendirme yapılabilir.

Yüzer Güneş Paneli Solar Dock

Geleceği planlayanlar için üretilmiş, sıra dışı, yenilikçi bir ürün… SolarDock yüzer güneş panelleri iskele ürün grubumuzun en yeni üyesi, Hybrid tasarım, doğa dostu işlevsellik, uzun ömürlü ve karlı yatırımların vazgeçilmezi. Yeni dönem trendi güneş panellerini, sınırsız mavide, her coğrafyaya uygun olarak kullanım avantajı ile hayaller gerçeğe dönüşürken, yenilikçi ve girişimci yatırımcılara eşsiz bir kazanç fırsatı sunuluyor. Yüzer güneş panelleri su üzerinde buharlaşmadan dolayı oluşan kaybı minimuma indirgemede yardımcı; doğal olarak suyun soğutma gücünü kullanırken, yüksek performans elde ediliyor, süreklilik ve verimlilikte limitler en üste çıkarılıyor.

Geleceğe yön veren projeleriniz için, tasarrufu ön planda tutan, çözüm odaklı, yenilikçi AR-GE çalışmalarımız sonrası sektöre sunduğumuz SolarDock erişebilirliği, kullanım kolaylığı ve amacı ile yeni dönemin en çok tercih edilen ürünlerinden. Yüzer panellerim kullanım kolaylığı, güneş santrali üzerindeki bakım ve servis yollarının düşünülerek uygulanması ile tam anlamıyla akıllı bir yatırım olarak yatırımcılarını bekliyor.

MUHTEMEL ÇÖZÜMLERİN BAZILARI

SOLAR DOCK
Solar Dock ile yapılan çözümlere yönelik bazı örnekler
YÜZER GÜNEŞ PANELİ

YÜZER GÜNEŞ PANELİ

YÜZER GÜNEŞ TARLASI

YÜZER GÜNEŞ TARLASI

YÜZER GÜNEŞ SANTRALİ

YÜZER GÜNEŞ SANTRALİ

Galerimizden

Solar Dock Yüzer Güneş Enerjisi Santrali