Mega Dock Mega Dock Module Dock

Bu ürün özellikle büyük şehirlerdeki enerji ihtiyacının karşılanması, su üstü alanların korunması ve de hidroelektrik santrallerdeki buharlaşmayı azaltmak amaçlı teknik ekibimizce demo ve arge çalışmalarının tamamlandığı bir çözümdür. Piyasadaki benzer sayılabilecek örneklerine göre farkı, yüzer iskelelere panel yerleştirilmesi değil panellerin yüzdürüleceği optimum sistemlerin tasarlanarak üretilen ürünler olmasından kaynaklı uzunlu ömürlü ve uygun maliyetli olmasıdır.

Panel sıraları arasındaki mesafe maliyet farkı olmaksızın değiştirilebilmekte. Yaz ve kış uygulaması için panel açıları rahatlıkla değiştirilebilmektedir.

20 dereceden 45 dereceye kadar ayarlanabilen güneş açısı sayesinde çok daha yüksek verimli bir yatırım yapabilirsiniz.

SolarDock panel yüzdürücüler özel bağlantı sistemleri sayesinde uzunperiyotlu dalgalara ve kısa periyotlu galgalara mukavim olarak imal edilmiştir. Sistem ağır deniz şartlarında çalışabilen özel bir tasarımdır.

Kısa Periyotlu Dalgalar

Uzun Periyotlu Dalgalar

Estetik : Bu iskele modelimizde çok daha büyük tek parça iskele imalatı yapmak mümkündür.

Maliyet : Projelerinizin belli bir imalat oranından büyük olması halinde üretim sahada yapılabilmekte ve lojiistik ve montaj ile alakalı oldukça zaman ve maliyet avantajı sağlanmaktadır.

Zaman : Tek parça halinde büyük bloklar üretilmesi sebebi ile kurulum zamanı ve maliyetleri oldukça düşüktür.

Kapasite : MegaDock özellikle yüksek taşıma kapasitesi ihtiyaçlarınızda ve endüstriyel projelerinizde en iyi çözüm imkanlarını sunmaktadır.

Solar Dock

Geleceği planlayanlar için üretilmiş, sıra dışı, yenilikçi bir ürün… İskele ürün grubumuzun en yeni üyesi, Hybrid tasarım, doğa dostu işlevsellik, uzun ömürlü ve karlı yatırımların vazgeçilmezi. Yeni dönem trendi güneş panellerini, sınırsız mavide, her coğrafyaya uygun olarak kullanım avantajı ile hayaller gerçeğe dönüşürken, yenilikçi ve girişimci yatırımcılara eşsiz bir kazanç fırsatı sunuluyor. Su üzerinde buharlaşmadan dolayı oluşan kaybı minimuma indirgemede yardımcı; doğal olarak suyun soğutma gücünü kullanırken, yüksek performans elde ediliyor, süreklilik ve verimlilikte limitler en üste çıkarılıyor. Geleceğe yön veren projeleriniz için, tasarrufu ön planda tutan, çözüm odaklı, yenilikçi AR-GE çalışmalarımız sonrası sektöre sunduğumuz SolarDock erişebilirliği, kullanım kolaylığı ve amacı ile yeni dönemin en çok tercih edilen ürünlerinden. Ürün kullanım kolaylığı, yapı üzerindeki bakım ve servis yollarının düşünülerek uygulanması ile tam anlamıyla akıllı bir yatırım olarak yatırımcılarını bekliyor.

MUHTEMEL ÇÖZÜMLERİN BAZILARI

SOLAR DOCK
Solar Dock ile yapılan çözümlere yönelik bazı örnekler
YÜZER GÜNEŞ TARLASI

YÜZER GÜNEŞ TARLASI

YÜZER GÜNEŞ TARLASI

YÜZER GÜNEŞ TARLASI

YÜZER GÜNEŞ SANTRALİ

YÜZER GÜNEŞ SANTRALİ

Galerimizden

Solar Dock