Mega Dock Mega Dock Module Dock

SİZE HAZIR ÇÖZÜMLER ÖNERİYORUZ.

İSTEDİĞİNİZ ÇÖZÜMÜNÜ BURADA BULAMADIYSANIZ BİRLİKTE BİR ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRİZ.
TURİZM & TESİS ÇÖZÜMLERİYÜKSEK KAPASİTELİ ÇÖZÜMLERMARİNAYÜZER YAPILARDALGAKIRANLARSU SPORLARIYÜZER GÜNEŞ PANELİYÜZER OFİSAKSESUARLAR

YÜZER YÜZME HAVUZU TESİSİ

Özellikle iç sularda ve turistik tesislerde güvenli bir şekilde yüzme sağlamak amaçlı, ortam suyunun devir daim edildiği, ekstra güneşlenme ve güvenli yüzme alanları oluşturulan çözümlerdir. Yüzer iskele sistemi ile etrafında güneşlenme alanları oluşturulan daha sonrasında orta kısmına makas sistemi ile havuz çanağı monte edilmesi sonrası kullanıma hazır hale gelir. Havuz ölçüleri istenilen boya göre imal edilebilmektedir. Havuz derinliği 50cm ile 250cm arasında tercih edilen ölçülere göre üretilebilir.

Yüzer yüzme havuzu tesisi aynı zamanda yüzen beton temel üzerine oturtulmuş tesis binası ile kafeterya, soyunma odaları, duş alanı, teras alanı gibi kullanım alanları oluşturmaktadır.

YÜZER HAVUZ YARI OLİMPİK,
YÜZER ÇOCUK HAVUZU

Yüzer yarı olimpik havuz kolay kurulabilir ve güvenli yüzme alanları oluşturur. Havuz zemini istenilen yüksekliğe göre ayarlanabilir. Havuz zemini temizlik ve bakım yapılması için 2 kişi ile rahatça su yüzeyine çıkarılıp bakım yapılmasına olanak vermektedir. Havuz çanak yapısının sıfır yüzerlilikte olmasında dolayı küçük bir ağırlık yardımı ile batırılıp çıkartılabilmektedir.

Olimpik havuzların yanında çocuklarında güvenli bir şekide suya girebileceği, yükseltisi istenildiği gibi ayarlanabilen yüzer çocuk havuzları eklenebilmektedir. Bu seyede yüzme bilmeyen seviyesindeki cocuk veya yetişkinlerin eğitim alması sağlanmaktadır.

Yüzer yüzme havuzları özellikle iç sularda boğulma olaylarını azaltmak amacı ile tasarlanmıştır. Ülkemiz genelinde birçok su havzasında uygulanmıştır.

YÜZER POMPA İSTASYONU

Yüzer su alma ünitesi yüzer pompa istasyonunun suyun istenilen bir bölgesine koyulması ve ona giden boru hattının yüzer bir yol veya yüzen botu hattı ile bağlanması ile yapılır. Bu yöntem ile serbest yüzeyli su alma yapılarına alternatif olarak suyun daha durağan bir bölgesinden ve suyun üst kotundan alınan suyun kalitesi ve alüvyon oranı çok daha düşük olacağından filtreleme ve cökeltme maliyetleri ciddi oranda azalacaktır.

YÜZER HEDEF

Yüzer hedef sistemi, füze denemeleri, askeri tatbikatlar ve atış eğitimleri için üretilmektedir. 280 metreye kadar derinliklerde çapalama sistemi ile su üzerinde istenilen koordinatlara sabitlenebilir. Askeri tatbikatlar sırasında defalarca kullanılabilmesi sebebi ile maliyet avantajı sağlamaktadır. Kıyıdan 60 km uzaklığa kadar sabitlenebilir ve üzerine hedefin anlık durumunu gösterebilecek gps ve kamera sistemleri entegre edilebilir.

YÜZER KÖPRÜ

Yüzer köprü projesi estetik tasarımları ve güvenli yapıları ön plana çıkan bu ürünler daha çok özel uygulamalar veya organizasyonlarda tercih edilen çözümlerdir. Yüzen beton iskele veya yüzen çelik iskele grubu imalatlarımızdan kurulabilmektedir.

Yüzer köprüler yaya veya araç kullanımı için projelendirilebilir. Proje olarak üzerlerinden 60 tona yakın araç geçişine kadar tasarlanabilir. Araç geçişlerinde özellikle beton iskele grubumuzu kullanmaktayız.

YÜZER RESTAURANT, YÜZEN SOSYAL TESİS

Kara üzerinde benzer tesislerin yapımı için müsait olmayan alanlarda veya daha düşük maliyetle restaurant kurmak amaçlı turistik çözümlerdir. Yüzer restaurantlar ve yüzen sosyal tesisler özellikle turistik değeri olan ve sit alanı olması sebebi ile yapılaşmaya izin verilmeyen su kenarı bölgelerde tercih edilmektedir. Kullanılacak amaca göre farklı ölçülerde üst kapama tercihleri bulunmaktadır. Zemin doğal beton, sert zemin kaplamaları, WPC kompozit veya ahşap olabilir.