Mega Dock Mega Dock Module Dock

SİZE HAZIR ÇÖZÜMLER ÖNERİYORUZ.

İSTEDİĞİNİZ ÇÖZÜMÜNÜ BURADA BULAMADIYSANIZ BİRLİKTE BİR ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRİZ.
TURİZM & TESİS ÇÖZÜMLERİYÜKSEK KAPASİTELİ ÇÖZÜMLERMARİNAYÜZER YAPILARDALGAKIRANLARSU SPORLARIYÜZER GÜNEŞ PANELİYÜZER OFİSAKSESUARLAR

BÜTÜK YÜZME HAVUZU

Özellikle iç sularda ve turistik tesislerde güvenli bir şekilde yüzme sağlamak amaçlı, ortam suyunun devir daim edildiği, ekstra güneşlenme ve güvenli yüzme alanları oluşturulan çözümlerdir. Yüzer iskele sistemi ile etrafında güneşlenme alanları oluşturulan daha sonrasında orta kısmına makas sistemi ile havuz çanağı monte edilmesi sonrası kullanıma hazır hale gelir. Havuz ölçüleri istenilen boya göre imal edilebilmektedir. Havuz derinliği 50cm ile 250cm arasında tercih edilen ölçülere göre üretilebilir.

STANDART HAVUZ

YÜZER HEDEF

Yüzer hedef sistemi, füze denemeleri, askeri tatbikatlar ve atış eğitimleri için üretilmektedir. 280 metreye kadar derinliklerde çapalama sistemi ile su üzerinde istenilen koordinatlara sabitlenebilir. Askeri tatbikatlar sırasında defalarca kullanılabilmesi sebebi ile maliyet avantajı sağlamaktadır. Kıyıdan 60 km uzaklığa kadar sabitlenebilir ve üzerine hedefin anlık durumunu gösterebilecek gps ve kamera sistemleri entegre edilebilir.

YÜZER KÖPRÜ

YÜZER KÖPRÜ / YY YK 08

Estetik tasarımları ve güvenli yapıları ön plana çıkan bu ürünler daha çok özel uygulamalar veya organizasyonlarda tercih edilen çözümlerdir. Yüzen beton iskele veya yüzen çelik iskele grubu imalatlarımızdan kurulabilmektedir.

YÜZER RESTAURANT

Kara üzerinde benzer tesislerin yapımı için müsait olmayan alanlarda veya daha düşük maliyetle restaurant kurmak amaçlı turistik çözümlerdir. Özellikle turistik değeri olan ve sit alanı olması sebebi ile yapılaşmaya izin verilmeyen su kenarı bölgelerde tercih edilmektedir. Kullanılacak amaca göre farklı ölçülerde üst kapama tercihleri bulunmaktadır. Zemin doğal beton, sert zemin kaplamaları, WPC kompozit veya ahşap olabilir.

SU SPORLARI MERKEZİ

Kürekten kablolu su kayağına kadar akla gelebilecek birçok su sporu yapılmasına olanak sağlayan yüzer yapı çözümleridir. Su sporları özellikle baraj havzaları ve kapalı liman bölgelerinde yapılmaktadır. Bu tip bölgelerin en büyük problemi sit alanları olması sebebi ile tesis ve yapı inşaat izninin verilememesi, bu sebeple yüzer tesisler her türlü su havzasına çevreye zarar vermeden kurulabilmektedir.