Mega Dock Mega Dock Module Dock

HAKKIMIZDA

HAYAL ETTİK VE YAPTIK!

BİZ KİMİZ?

Denizcilik endüstrisinde önemli yeri olan yüzer yapı sistemleri alanında hayallerinize ve ihtiyaçlarınıza en kaliteli, en doğru şekilde hizmet verebilmek için HSB Marine’i kurduk.

On iki sene boyunca biriktirdiğimiz birçok deneyim ışığında güçlü mühendislik yetisine sahip, genç, işinde uzman bir ekip sayesinde su üzerinde hayatımızı kolaylaştıracak entegre yüzer yapı sistemleri geliştiren bir şirketiz.

HSB Marine İskele alanında sürekli seri imalat yapan bu sebeple maliyetleri ve imalat süresini oldukça düşürmüş ve ürün kalitesini yukarılara taşımıştır. Bizim için büyük veya küçük proje önemli değil kaliteli ve nitelikli projeler önemlidir. Yıllar boyunca taahhütümüzde olan birçok proje güvenle halen kullanılmaktadır. Bunun bilinci ile doğru ve uzun ömürlü ürün için HSB Marine Group her süreçte iyi bir çözüm ortağınız olacaktır.

Misyonumuz

* Güvenli, prestijli, estetik, özgün ve kullanım bakımından konforlu yapı sistemleri geliştirmek,

* Nitelikli ve kaliteli hizmet sunmak,

* Güvenilir bir şirket olarak anılmaktır.

Amacımız ise her projeyi en ekonomik ölçekte ve zamanında teslim etmektir.

Birlikte güzel projelere imza atabilmek dileğiyle…

Kürek ve Kano federasyonlarına parkur ve iskele kurulumları ile başlayan serüvenimiz, Denizcilik müsteşarlığı ve Ulaştırma Bakanlığı gibi kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik imalatlarımızla büyüdü. 2012 yılında itibaren kazandığımız uluslararası projeler ile bügün tamamen yerli imalat yapıp 3 farklı kıtaya ürün ihraç etmenin gururunu yaşıyoruz.

ÜRETİM FABRİKAMIZ

Ana ofisimiz İstanbul'da - dünyanın kalbi, Avrupa ile Asya arasında bir yer. Ve kumaşımız Adana'da. En büyük Mersin limanına yakın olması nedeniyle lojistik fiyatlarımızı çok iyi hale getiriyor.
ÜRETİM SÜREÇLERİMİZ
Hsb Marine - Global Map
0
TAMAMLANAN PROJELER
Tasarım, imalat ve kurulum, 3 kıtada, 10 farklı ülkede.
0
YILLIK TECRÜBE
Yüzer sistem ve marina pontonları.
0
FARKLI ÇÖZÜM
Turizm iskeleleri, yüksek kapasiteli endüstriyel iskeleler, yüzer ev ve yüzer enerji.