ÜRETİM FABRİKAMIZ

Our main office is in İstanbul - heart of the world, place between Europe and Asia. And our fabrica is in Adana. İtis near to the biggest Mersin port, so it make our logistik prices very good.

ÜRETİM SÜREÇLERİMİZ

İSTANBUL MERKEZ OFİSİMİZ

HAKKIMIZDA

HAYAL ETTİK VE YAPTIK!


BİZ KİMİZ?

Denizcilik endüstrisinde önemli yeri olan yüzer yapı sistemleri alanında hayallerinize ve ihtiyaçlarınıza en kaliteli, en doğru şekilde hizmet verebilmek için HSB Marine’i kurduk. Oniki sene boyunca biriktirdiğimiz birçok deneyim ışığında güçlü mühendislik yetisine sahip, genç, işinde uzman bir ekip sayesinde su üzerinde hayatımızı kolaylaştıracak entegre yüzer yapı sistemleri geliştiren bir şirketiz.

HSB Marine İskele alanında sürekli seri imalat yapan bu sebeple maliyetleri ve imalat süresini oldukça düşürmüş ve ürün kalitesini yukarılara taşımıştır. Bizim için büyük veya küçük proje önemli değil kaliteli ve nitelikli projeler önemlidir. Yıllar boyunca taahhütümüzde olan birçok proje güvenle halen kullanılmaktadır. Bunun bilinci ile doğru ve uzun ömürlü ürün için HSB Marine Group her süreçte iyi bir çözüm ortağınız olacaktır.

Misyonumuz * Güvenli, prestijli, estetik, özgün ve kullanım bakımından konforlu yapı sistemleri geliştirmek, * Nitelikli ve kaliteli hizmet sunmak, * Güvenilir bir şirket olarak anılmaktır. Amacımız ise her projeyi en ekonomik ölçekte ve zamanında teslim etmektir. Birlikte güzel projelere imza atabilmek dileğiyle...

Kürek ve Kano federasyonlarına parkur ve iskele kurulumları ile başlayan serüvenimiz, Denizcilik müsteşarlığı ve Ulaştırma Bakanlığı gibi kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik imalatlarımızla büyüdü. 2012 yılında itibaren kazandığımız uluslararası projeler ile bügün tamamen yerli imalat yapıp 3 farklı kıtaya ürün ihraç etmenin gururunu yaşıyoruz.

HİKAYEMİZ

.
2018

Iraq Amphibian Intake Pomps

The first of its kind, the project consisted of 500 meters floating pipelines that connect to a floating pumping station. Located on the Mosul Dam and due to the increase and decrease of water levels, the pontoons were specifically designed to accomodate such variations.

2016

Next step, Africa

Floating Terminals

2014

First International Breaktrough

Hyundai Turkmenistan

2012

Mediterranean Games IOC Project

Mediterranean Games

2009

İlk Kamu Projemiz

Adana Water Sport Facility Project

2007

HSB Marine Kuruluşu

HSB Marine Kuruluşu

114

TAMAMLANAN PROJELER

Tasarım, imalat ve kurulum, 3 kıtada, 10 farklı ülkede.

24

YILLIK TECRÜBE

Yüzer sistem ve marina pontonları

64

FARKLI ÇÖZÜM

Turizm iskeleleri, yüksek kapasiteli endüstriyel iskeleler, yüzer ev ve yüzer enerji.

Copyright © 2018 | HSB GROUP

www.hsb.com.tr