Mega Dock Mega Dock Module Dock

SİZE HAZIR ÇÖZÜMLER ÖNERİYORUZ.

İSTEDİĞİNİZ ÇÖZÜMÜNÜ BURADA BULAMADIYSANIZ BİRLİKTE BİR ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRİZ.
TURİZM & TESİS ÇÖZÜMLERİYÜKSEK KAPASİTELİ ÇÖZÜMLERMARİNAYÜZER YAPILARDALGAKIRANLARSU SPORLARIYÜZER GÜNEŞ PANELİYÜZER OFİSAKSESUARLAR

YÜZER BETON RIHTIM

Yüzer beton rıhtım temel olarak MegaDock yüzer beton iskelesi kullanılarak yapılan ürün grubudur. Endüstriyel ve ağır kullanım amaçlı yerlerde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra geçici depolama işlerinde veya limanlarda, gemi yanaşması amaçlı kullanılabilir. Taşıma kapasitesi olarak metrekarede 1400 kilogramlık kapasiteleri ile iş makineleri, geçici taşıma işlemleri, yüzer depolama alanı ve taşıma amaçlı endüstriyel projeler için yüksek verimli yüzer beton iskele ürünümüzdür.
Yüzer beton rıhtım ile sabit rıhtım alanı genişletilebilir. Balık çiftliği tesisleri için depolama alanları olarak kullanılabilir veya kıyı tesisleri için geçici yüzer inşaat mobilizasyon iskelesi olarak kullanılabilir.

YÜZER FERİBOT İSKELESİ

Yüzer feribot iskelesi marina pontonlarından farklı olarak yolcu indirme bindirmeye yönelik imal edildiğinden freebordları (su üzeri yükseklik) yüksek üretilen ürünlerdir. Güvenli şekilde teknelerin yanaşmasına imkan sağlayan çözümlerdir. Özellikle su seviyesinin değişkenlik gösterdiği med-cezir veya baraj havzalarında su seviyesinin değişiminden dolayı sabit kazıklı iskeleler teknelerin yanaşması oldukça zor olmaktadır. Yüzer iskele modelleri hem doğal akıntı yolları kapatmaz hemde yılın her mevsimi güvenli bir yanaşma alanı sağlar.
Yüzer feribot iskelesi modelinde su üzeri 2 metreye kadar tekne yanaşmasına ve güvenli şekilde yolcu ve araç indirip bindirme operasyonu sağlayabilecek platformlar oluşturulur.

MEGA YAT İSKELESİ

Mega yat iskelesi özellikle marinaların içerisinde büyük teknelerin yanaşması amaçlı kullanılan iskelele modeli. Güvenli bir şekilde büyük ölçekli teknelerin yanaşmasına imkan sağlayan ürün grubu. Mega yat iskeleleri yerinde üretim yapabildiğimiz MegaDock ürün grubumuz ile tasarlanır. İskeleler kazıklı veya tonozlu bağlantı sistemleri kullanılarak su tabanına sabitlenir.
Bu iskele grubundaki temel hedef dalga ve rüzgar yükünden büyük oranda etkilenen büyük sınıflı tekne ve yatların yanaşma esnasında oluşturdukları büyük yüklere dayanıklı bir iskele projelendirmek. Bunlara özel imalat ve yüksek kapasiteli bağlantı elemanları kullanılmaktadır. Yüzer iskele üzerinde 20 tona kadar bağlama babaları ve teknelerin hizmet almasına olanak sağlayacak elektrik su hatları ve servis kanalları bulunmaktadır.