Mega Dock Mega Dock Module Dock

SİZE HAZIR ÇÖZÜMLER ÖNERİYORUZ.

İSTEDİĞİNİZ ÇÖZÜMÜNÜ BURADA BULAMADIYSANIZ BİRLİKTE BİR ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRİZ.
TURİZM & TESİS ÇÖZÜMLERİYÜKSEK KAPASİTELİ ÇÖZÜMLERMARİNAYÜZER YAPILARDALGAKIRANLARSU SPORLARIYÜZER GÜNEŞ PANELİYÜZER OFİSAKSESUARLAR

YÜZER RIHTIM

YÜZER RIHTIM

Temel olarak MegaDock kullanılarak yapılan ürün grubudur. Endüstriyel ve ağır kullanım amaçlı yerlerde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra geçici depolama işlerinde veya limanlarda, gemi yanaşması amaçlı kullanılabilir. Taşıma kapasitesi olarak metrekarede 1400 kilogramlık kapasiteleri ile iş makinalari, geçici taşıma işlemleri, yüzer depolama alanı ve taşıma amaçlı endüstriyel projeler için vazgeçilmez yüzer beton iskele ürünümüzdür.

FERİBOT İSKELESİ

FERİBOT İSKELESİ / YKÇ Fİ 02

Marine pontonlarından farklı olarak yolcu indirme bindirmeye yönelik imal edildiğinden freebordları yüksek üretilen ürünlerdir. Güvenli şekilde teknelerin yanaşmasına imkan sağlayan çözümlerdir. Özellikle su seviyesinin değişkenlik gösterdiği med-cezir veya baraj havzalarında su seviyesinin değişiminden dolayı sabit kazıklı iskeleler teknelerin yanaşması oldukça zor olmaktadır. Yüzer iskele modelleri hem doğal akıntı yolları kapatmaz hemde yılın her mevsimi güvenli bir tanaşma alanı sağlar.

MEGA YAT İSKELESİ

MEGA YAT İSKELESİ

Özellikle marinaların içerisinde büyük teknelerin yanaşması amaçlı kullanılan iskelele modeli. Güvenli bir şekilde büyük ölçekli teknelerin yanaşmasına imkan sağlayan ürün grubu. Mega yat iskeleleri yerinde üretim yapabildiğimiz MegaDock ürün grubumuz ile tasarlanır. İskeleler kazıklı veya tonozlu bağlantı sistemleri kullanılarak su tabanına sabitlenir.