Mega Dock Mega Dock Module Dock
Genişlik
Uzunluk
Yükseklik
Ağırlık 

Freeboard
Yüzdürücülük
Kırılma Yükleri
2m – 10m
10m – 30m
35cm – 200cm
4,6 tons – 36 tons 

30cm – 180cm
200kg/m3 – 1800kg/m3
40 ton x 2 adet
Tüm beton pontonlar Deniz tipi sülfat

dayanımlı beton kullanılarak üretilir.

Tüm demir donatı korozyana karşı sıcak

daldırma galvaniz ile kaplanır. Ahşap

aksam emprenye edilmiş ve ısıl işlemden

geçmiş özel yarı esnek ağaç gurubundan

seçilmektedir. İçerisinde yüksek yorunluka

EPS kullanılmaktadır.

MegaDock yüzer beton iskele gurubumuz 30 yıllık ticari kullanım ömrüne göre tasarlanmıştır. Sistem içerisinde kullanılan tüm hammaddeler korozyona ve sülfata uygun olarak seçilmiştir. Kullanılan beton özel olarak imal ettiğimiz marine tipi su geçirmez katkılar kullanılarak üretilmektedir. Beton içerisinde kullanılan çelik donatı ekonomik perde kesitleri olup tüm demir donatı sıcak daldırma galvaniz yapılarak paslanmaya karşı korunmaktadır.

Sistem içerisinde kullanılan bağlantı mafsallı bir sistem olup özellikle ağır hava ve dalga şartlarına karşı uyum sağlar.

Sürdürülebilir imalatın önemli bir örneği MegaDock yüzer beton iskele grubumuzda kullanılan tüm hammaddeler geri dönüştürülebilir olup yıllar sonra ticari ömürlerini tamamladıktan sonra tekrar doğaya kazandırılabilir veya tekrar hammaddeye dönüşebilir. Kullanım süresince doğaya zarar verebilecek gaz salınımı yapabilecek veya korozyon sebebi ile doğaya zarar verebilecek hiçbir parçası bulunmamaktadır.

MegaDock ların özellikle su ile etkileşiminde üzerinde oluşan doğan bitki örtüsü veya doğal taş oluşumları sayesinde deniz hayatına olumlu etkileride bulunmaktadır.

Estetik : Bu iskele modelimizde çok daha büyük tek parça iskele imalatı yapmak mümkündür.

Maliyet : Projelerinizin belli bir imalat oranından büyük olması halinde üretim sahada yapılabilmekte ve lojistik ve montaj ile alakalı oldukça zaman ve maliyet avantajı sağlanmaktadır.

Zaman : Tek parça halinde büyük bloklar üretilmesi sebebi ile kurulum zamanı ve maliyetleri oldukça düşüktür.

Kapasite : MegaDock özellikle yüksek taşıma kapasitesi ihtiyaçlarınızda ve endüstriyel projelerinizde en iyi çözüm imkanlarını sunmaktadır.

Mega Dock Yüzer Beton İskele

Yüzer beton İskele grubumuzun, üretim ve sunumu ile sektörde farklılık yaratan ürünü MegaDock, farklı sektörlere yönelik olarak özel hazırlanan endüstriyel tasarım ve çözümleri ile “güvenilir çözüm ortağı” felsefemizin sonucunda uygulamaya geçirilmiştir. Ulusal ve uluslar arası çalışmalarımızda, sayısız projede partnerlik yaptığımız Mega Projeler, Marka Hizmetler ile sektörel tecrübemizin tüm sınırlarını zorluyoruz. Taşınması, maliyeti ve zaman nedeniyle mümkün olmayan iskele ya da marina projelerinizde; uzman, deneyimli ve teknik bilgi konusunda tam donanımlı mobil ekiplerimiz ile proje alanınızda üretimi gerçekleştirerek farklılık yaratıyoruz. Yüksek kapasiteli, m2/1ton taşıma kapasitesine sahip iskeleleri proje sahanız içerisinde tahsis edilecek alanda üretimi tamamlayarak maliyetlerinizin ve iş gücü konusunda en yüksek verimi elde etmeniz için tercih edebileceğiniz uzun ömürlü, güvenilir ürün.

MUHTEMEL ÇÖZÜMLERİN BAZILARI

MEGA DOCK
Mega Dock ile yapılan çözümlere yönelik bazı örnekler
ASKERİ İSKELE TÜRKMENİSTAN

ASKERİ İSKELE TÜRKMENİSTAN

MARİNA PONTONU

MARİNA PONTONU

ÇALIŞMA PONTONU

ÇALIŞMA PONTONU

ÇalışmaPontoonu

YÜZER DALGAKIRAN

YÜZER DALGAKIRAN

Yüzer Dalgakıran

MEGA MARINA

MEGA MARINA

FERİBOT İSKELESİ

FERİBOT İSKELESİ

Galerimizden

Mega Dock