Mega Dock Mega Dock Module Dock

BÜYÜK MARİNA

BÜYÜK MARİNA

Avrupa ve Dünya standartlarına göre üretilen yat ve özel teknelerin yanaşması amaçlı kullanılan ürün gruplarıdır. 45 cm’den 60 cm’ye kadar standart su üzeri yüksekliğinde (freebord) üretilen marinalardır. Atkılı sistem ve blon bağlantı sistemi olarak dünyada kabul görmüş iki sistemide üretebilecek tecrübe ve referanlara sahibiz.

ÖZEL MARİNA

ÖZEL MARİNA

Kendi siteniz, sosyal tesisiniz veya kıyı yapınıza özel olarak üretilen marina ürün grubudur. İskele grubu üzerinde yanaşma kapasitesini yükseltebileceğiniz parmak iskeleler (fingers), iskele ekipmanları (bollard, cleats, fender, pedestal, fire hydrant) kullanabilir ve size özel marina konforunu yaşayabilirsiniz.

AÇIK DENİZ YANAŞMA

Özellikle kıyı hattında erişimin zor olduğu ve tekne bağlama ihtiyaçları olan yerlerde suyun ortasında teknenin bağlanması amaçlı üretilen özel çözümlerdir. Tek bir tonoz sistemi ile birçok teknenin aynı anda güvenli bir şekilde bağlanmasına olanak sağlar.

AMFİBİ MARİNA

Ülkemizde ilk defa HSB Marine tarafından geliştirilen amfibi tipi iskelelerden üretilen ve suyun yaklaşık 28 – 30 metre aralıklarında yer değiştirmesine müsait olan marina ürün grubudur. Özellikle iç sularda Keban havzası, Ermenek havzası gibi suyun baraj şartlarından dolayı çok ciddi bir şekilde inip çıktığı yerlerde yanaşma ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı kurulan marina sistemleridir.

YÜRÜME YOLU

YÜRÜME YOLU

Bu ürün de aslında bir iskele tipidir. Özellikle pontonlar veya hizmet veren farklı bir gruba yürüme amaçlı kullanılan çözümlerdir. Liman içi ekstra geçiş alanları, iki bölge arası ulaşım veya hafif araç geçişlerinde kullanılabilir.

GÖLGELİKLİ MARİNA

Daha çok yurtdışında tercih edilen tekneleri güneş ışınlarından korumak amaçlı üretilen, üzerinde gölgeliği olan marinalardır.

Copyright © 2019 | HSB GROUP

www.hsb.com.tr