Mega Dock Mega Dock Module Dock

SİZE HAZIR ÇÖZÜMLER ÖNERİYORUZ.

İSTEDİĞİNİZ ÇÖZÜMÜNÜ BURADA BULAMADIYSANIZ BİRLİKTE BİR ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRİZ.
TURİZM & TESİS ÇÖZÜMLERİYÜKSEK KAPASİTELİ ÇÖZÜMLERMARİNAYÜZER YAPILARDALGAKIRANLARSU SPORLARIYÜZER GÜNEŞ PANELİYÜZER OFİSAKSESUARLAR

KÜREK VE KANO İSKELESİ

KÜREK VE KANO İSKELESİ

Özellikle suya yakın, standartları 18 - 24 cm arasında olan freeboardlu iskele modelleridir. Hem suya çok yakın hem de büyük taşıma kapasitesi sağlayan yüzer çözümlerdir. Genellikle uluslararası yarış alanları, kürek ve kano yarışmaları, kürek ve kano tesislerinde tercih edilmektedir. Yüzer iskele modellerimizden SteelDock çelik ve aluminyum olarak imal edilmektedir.

KANO KÜREK YARIŞMA PARKURU

KANO KÜREK YARIŞMA PARKURU

Uzun süredir devam eden uluslararası albano sistem yarışma parkurları yapmaktayız. Şimdiye kadar Akdeniz oyunları, 3 tane balkan şampiyonası ve de birçok ulusal ve uluslararası yarışma için tam olimpik parkur imalatı ve kurulumu gerçekleştirdik. Kürek ve kano parkurları su üzerinde olimpik standartlarda 1000 veya 2000 metrelik yarışma parkurudur. Uluslararası organizasyonlar için imal ettiğimiz parkurlar her iki branş içinde değiştirilebilir olarak tasarlanmıştır.

SABİT ÇIKIŞ PLATFORMU

SABİT ÇIKIŞ PLATFORMU

Çıkış sıralamasında güvenli bir şekilde teknelere ulaşmayı sağlayan yüzer iskele sistemleridir. Sabit çıkış platformu sayesinde boyları birbirinden farklı olan tekne sınıfları ayarlanabilir teleskopik düzenek sayesinde aynı hizzada kalmalarına olanak sağlar. Türkiyede ilk defa Uluslararası Akdeniz oyunları için imal ettiğimiz sabit çıkış platformu köprüsü uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

OTOMATİK START SİSTEMİ

OTOMATİK START SİSTEMİ

9’lu ve 10’lu yarış parkurlarına kadar teknelerin sıralanmasını, güvenli şekilde start almasını ve çok net yarış başlangıçlarının olmasını sağlayan sistemlerdir.