Mega Dock Mega Dock Module Dock

SİZE HAZIR ÇÖZÜMLER ÖNERİYORUZ.

İSTEDİĞİNİZ ÇÖZÜMÜNÜ BURADA BULAMADIYSANIZ BİRLİKTE BİR ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRİZ.
TURİZM & TESİS ÇÖZÜMLERİYÜKSEK KAPASİTELİ ÇÖZÜMLERMARİNAYÜZER YAPILARDALGAKIRANLARSU SPORLARIYÜZER GÜNEŞ PANELİYÜZER OFİSAKSESUARLAR

KÜREK VE KANO İSKELESİ

KÜREK VE KANO İSKELESİ

Özellikle suya yakın, standartları 18 - 24 cm arasında olan freeboardlu iskele modelleridir. Hem suya çok yakın hem de büyük taşıma kapasitesi sağlayan yüzer çözümlerdir. Genellikle uluslararası yarış alanları, kürek ve kano yarışmaları, kürek ve kano tesislerinde tercih edilmektedir.

KANO KÜREK YARIŞMA PARKURU

KANO KÜREK YARIŞMA PARKURU

Uzun süredir devam eden uluslararası albano sistem yarışma parkurları yapmaktayız. Şimdiye kadar Akdeniz oyunları, 3 tane balkan şampiyonası ve de birçok ulusal ve uluslararası yarışma için tam olimpik parkur imalatı ve kurulumu gerçekleştirdik.

SABİT ÇIKIŞ PLATFORMU

SABİT ÇIKIŞ PLATFORMU

Çıkış sıralamasında güvenli bir şekilde teknelere ulaşmayı sağlayan yüzer iskele sistemleridir.

OTOMATİK START SİSTEMİ

OTOMATİK START SİSTEMİ

9’lu ve 10’lu yarış parkurlarına kadar teknelerin sıralanmasını, güvenli şekilde start almasını ve çok net yarış başlangıçlarının olmasını sağlayan sistemlerdir.

YÜZER REKLAM PANOSU

YÜZER REKLAM PANOSU

Daha çok ulusal veya uluslararası organizasyonlar dahilinde talep edilen, kurumsal tanınırlığı arttırmak için verilen reklamların dikkat çekici ve avantaj sağlayıcı bir şekilde yüzer sistemler üzerinde yayınlanmasını sağlayan çözümlerdir.